İstanbul'dan ilham
alan eşsiz tasarım:

İstanbul Yeni Havalimanı

Mağazalar

"Misafirlerimizin keyifli zaman geçirerek her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çeşitli hizmet noktalarını ve seçkin markaları,  Avrupanı’nın en büyük havalimanı terminalinde buluşturuyoruz."
"Gümrüksüz Alanlarımızda yer alacak tüm perakende mağazaları, UNIFREE Duty Free A.Ş tarafından idare edilecektir."

Yiyecek ve İçecek Alanları

İstanbul Yeni Havalimanı’ında Türk ve Dünya Mutfaklarının en geniş ve leziz örneklerini tatma ve tüm vaktinizi keyif içinde geçirme imkanı bulabileceksiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı dünyadaki birçok havalimanından daha büyük yiyecek ve içecek alanlarına sahip olacaktır. Yaklaşık 32.000 m² olarak düzenlenecek olan “Yiyecek ve İçecek Alanları İşletme Hakkı” ihale yolu ile seçilmiş olan TUM İÇTUR Kiralama Yönetim ve İşletim Hizmetleri A.Ş.’ye verilmiştir.

Kafe ve restoran işletmeciliği vb. yiyecek ve içecek alanlarına yönelik kiralamalar için görüşmeler Yiyecek ve İçecek Alanları İşletmecisi TUM İÇTUR Kiralama Yönetim ve İşletim Hizmetleri A.Ş. vasıtası ile yapılacak olup irtibat bilgileri aşağıda iletilmektedir.

Sn.Esra ARIMAN FLYNN
TUM İÇTUR Kiralama Yönetim ve İşletim Hizmetleri A.Ş.

Ticaret Müdürü
E-posta : info@tumictur.com.tr

Araç Kiralama Ofisleri 

"Yerli ve uluslararası çok sayıda firmanın kurumsal araç kiralama hizmetleri vereceği  özel araç teslim parkı ve konforlu ofis alanları oluşturuyoruz."

Banka Şubeleri ve ATM Alanları 

 "Misafirlerimizin tüm bankacılık ve ATM hizmetlerinden kolayca faydalanabilecekleri çok sayıda şubeye erişim imkânı sağlıyoruz."


Ticari işbirlikleri için tıklayınız