İstanbul'dan ilham
alan eşsiz tasarım:

İstanbul Yeni Havalimanı

Mağazalar

"Misafirlerimizin keyifli zaman geçirerek her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çeşitli hizmet noktalarını ve seçkin markaları,  Avrupanı’nın en büyük havalimanı terminalinde buluşturuyoruz."
"Gümrüksüz Alanlarımızda yer alacak tüm perakende mağazaları, UNIFREE Duty Free A.Ş tarafından idare edilecektir."

Yiyecek ve İçecek Alanları

İstanbul Yeni Havalimanı dünyadaki birçok havalimanından daha büyük Yiyecek ve İçecek Alanlarına sahip olacaktır. Yaklaşık 32.000 m² lik Yiyecek ve İçecek Alanımızda faaliyet gösterecek F&B Operatörü ihale yolu ile seçilmiş olup, kafe ve restoran işletmeciliği vb. alt kiralamalar için görüşmeler F&B Operatörü vasıtası ile yapılacaktır. İrtibat bilgileri en kısa sürede yayınlanacaktır.

İstanbul Yeni Havalimanı’ında Türk ve Dünya Mutfaklarının en güzel örneklerini tatma ve tüm vaktinizi keyif içinde geçirme imkanı bulabileceksiniz.

 

Araç Kiralama Ofisleri 

"Yerli ve uluslararası çok sayıda firmanın kurumsal araç kiralama hizmetleri vereceği  özel araç teslim parkı ve konforlu ofis alanları oluşturuyoruz."

Banka Şubeleri ve ATM Alanları 

 "Misafirlerimizin tüm bankacılık ve ATM hizmetlerinden kolayca faydalanabilecekleri çok sayıda şubeye erişim imkânı sağlıyoruz."


Ticari işbirlikleri için tıklayınız